Op donderdag 25 juni is Rudy van Belkom door Assistant2 uitgenodigd als gastspreker voor een Up 2 date meeting over digitalisering/Big Tech. Want hoe afhankelijk zijn we er (van de Big Tech) uiteindelijk van worden? Rudy van Belkom is directeur van Stichting Toekomstbeeld der Techniek (STT).

Digitale afhankelijkheid en de inclusieve alternatieven.
Onze digitale leefwereld raakt steeds afhankelijker van Big Tech, met risico’s voor privacy en autonomie. Nederlandse organisaties leunen sterk op niet-Europese technologie blijkt uit onderzoek van de NOS. Alternatieven zijn er zeker, maar overstappen is niet eenvoudig. Rudy pleit daarom voor een publieke digitale infrastructuur. Wat kunnen organisaties nú doen? En hoe houden we de digitale samenleving voor iedereen toegankelijk? Wat is AI nu wel en wat niet, hoe gaan we er ethisch verantwoord mee om en hoe houden we het rechtvaardig?
Datum: Donderdag 25 juni
Tijd: 10.30 – 13.00 uur inclusief lunch vanaf 12 uur verzorgd door onze vaste cateraar UPSIDE café uit Den Haag.
Locatie: Assistant2, Koninginnegracht 25 in Den Haag. Parkeren kan kosteloos op onze parkeerplaatsen achter ons pand.
Deelname: Voor (Oud) Partners en genodigden van Assistant2.
Doelgroep: Directeuren, managers, teamcoördinatoren etc.
Aanmelden: Klik op de rode button om jezelf aan te melden, uiterlijk maandag 8 juni. Let op: er is beperkt (10-12 personen) plaats. VOL=VOL
Vragen over deze Up 2 date meeting? Neem gerust contact op via Marketing@Assistant2.nl of bel 088 022 23 99.
