Bij Assistant2 lopen sinds kort twee enthousiaste stagiaires rond: Danique en Isabel. Ze zitten nog maar een paar weken in hun rol, maar hebben nu al een hoop meegemaakt, geleerd en ontdekt. In deze blog vertellen ze zélf hoe ze de stage ervaren, wat hen verrast heeft en welke momenten ze het meest zijn bijgebleven. Een kijkje achter de schermen, door hun eigen ogen.
Hoe bevalt de stage tot nu toe?
Danique: “Tot nu toe bevalt het heel goed. Ik vind stage leuk, en de eerste weken waren wel best intens voor mij door alle nieuwe informatie.”
Isabel: “Ik vind mijn stageplek erg leuk. Ik leer veel, maar in het begin was het wel even wennen… Werken is toch anders dan school en het best veel informatie!”

Wat vind je het leukste aan je werkzaamheden?
Danique: “Met mensen bezig zijn: cv’s invoeren en het contact met de Assistants.”
Isabel: “De afwisseling van verschillende taken, klantcontact én een stukje marketing.”
Welke opdracht is je het meest bijgebleven?
Danique: “De podcast maken. Ik bedacht de hele opzet inclusief de vragen die we stelden, dat maakte het extra leuk.”
Isabel: “De podcast opnemen met Fons vond ik echt heel leuk!”
Wat vind je uitdagend aan je stage?
Danique: “Zelf initiatief nemen en het gewoon doen.”
Isabel: “Dat je gelijk in het diepe wordt gegooid. (Maar… daardoor leer je wel snel!)”
Welke talenten kun je goed inzetten?
Danique: “Mijn creativiteit: voor de nieuwsbrieven, vacatureteksten en sociale media.”
Isabel: “Hier sluit ik mij bij aan, mijn creatieve talent heb ik al kunnen inzetten bij het schrijven leuke vacature- en promotieteksten.”
Welke vaardigheden heb je ontwikkeld?
Danique: “Analytisch denken en probleemoplossend werken.”
Isabel: “Duidelijk communiceren, leren dat fouten erbij horen en oplossingsgericht denken.”
Waar ben je trots op?
Danique: “Op de podcast natuurlijk.”
Isabel: “Op de stappen die ik in korte tijd heb gezet en op de podcast.”
Wat wil je de komende weken nog leren?
Danique: “De komende weken ga ik met marketing aan de slag, ik ben benieuwd hoe de systemen werken en hoe je banen op de site plaatst.”
Isabel: “Ik zit de komende weken in de Backoffice, dus klantcontact, trainingen voorbereiden, klanten ontvangen. Hier hoop ik ook veel van te leren!”
Tot slot nog een aantal korte stellingen:
Pen & papier of digitaal? Danique: “Pen en papier.” Isabel: “Pen en papier.”
Favoriete lunch? Danique: “Broodje carpaccio.” Isabel: “Carpaccio of caprese.”
Met of zonder muziek? Danique: “Met muziek.” Isabel: “Met muziek.”
Planningstool? Danique: “Simple Call.” Isabel: “Simple Call.”
Wat weten collega’s nog niet van je? Danique: “Ik hou van katten maar ben allergisch.” Isabel: “Ik ben bang voor vogels.”
Groot project of veel kleine taken? Danique: “Eén groot project.” Isabel: “Beiden.”
Favoriete social app? Danique: “TikTok.” Isabel: “Snapchat.”
Favoriete dier? Danique: “Katten.” Isabel: “Honden en konijnen.”
Favoriete restaurant? Danique: “Sushi (Mister Xi).” Isabel: “Sushi of Italiaans.”
Met Danique en Isabel in huis bruist het bij Assistant2 van de frisse ideeën, nieuwsgierigheid en leergierigheid. Hun openheid en enthousiasme geeft een mooi inkijkje in hoe het is om stage te lopen bij A2 en laten zien hoeveel je in korte tijd kunt groeien. We kijken uit naar alles wat ze de komende weken nog gaan ontdekken en zijn tot nu toe hartstikke blij met deze twee toppers in de dop!
Management Support Assistant2 plaatst, begeleidt en ontwikkelt sinds 2007 Assistants en Ondersteuners van nu in heel Nederland. Van (Management, Event en HR) Assistant en Secretaresse tot Office Manager / Alleskunner, en van Project Assistant / Spin in het web tot Executive Assistant / Sparringpartner. Ook voor Trainings- of Travel- / Teamcoördinator en andere ondersteunende functies.