De hitte komt eraan 🌞, volgens A2 hét perfecte moment om even af te koelen in de bios! The Devil Wears Prada 2 is dé kijktip voor de Ondersteuners van NU die houden van mode, power moves en een vleugje nostalgie.
GOED NIEUWS: wij mogen 3 filmtickets verloten! Samen eropuit gaan zorgt voor dat échte familiegevoel, iets wat wij binnen A2 koesteren. Wil jij kans maken op deze tickets? Lees snel verder en ontdek hoe jij kunt winnen!
In deze sequel keren we terug naar de wereld van haute couture, deadlines en dodelijk scherpe oneliners.
Andy Sachs staat opnieuw op een kruispunt in haar carrière, terwijl Miranda Priestly (nog altijd iconisch koel) haar weg zoekt in een modewereld vol social‑media‑chaos (volg jij ons al op Instagram?), AI‑trends en rivalen.
Een film vol knipooghumor en werkdilemma’s die je zó herkent (en ja, de outfits stelen opnieuw de show). Benieuwd waarom wij deze film zo aanraden aan DE Ondersteuner van NU? Lees dan vooral verder.
Een extra leuke film voor Assistants! 👠
Assistants herkennen zóveel in deze film:
- Organisatietalent: Strakke planningen, last‑minute wijzigingen, onverwachte verzoeken… het komt allemaal voorbij.
- Belangenbeheer: Hoe ga je om met veeleisende leidinggevenden, verschillende belangen en hoge verwachtingen.
- Professionele groei: Andy’s ontwikkeling voelt als een knipoog naar iedereen die ooit in een ondersteunende rol is gegroeid.
- Werkplezier: De film laat zien hoe belangrijk humor, teamgevoel en zelfvertrouwen op de werkvloer zijn.
Wil jij een FREE TICKET winnen? Deel jouw meest grappige/herkenbare Ondersteuners-moment en maak kans op een gratis bioscoopticket! 🎬 Stuur je antwoord vóór maandag 22 juni 12:00 uur naar marketing@Assistant2.nl. En wie weet zit jij binnenkort met een bak popcorn heerlijk onderuit in de gekoelde relax seat!
