nieuws

waar je wat aan hebt.

Kunstmatige intelligentie neemt 40% van de banen over

21 januari 2024

Bijna 40% van alle banen wereldwijd zal worden overgenomen door kunstmatige intelligentie (AI)

Een bedreiging? Er zijn ook volop kansen. Om goed voorbereid te zijn op wat er op ons af gaat komen, kun je het als Ondersteuner van nu maar beter omarmen. Met name geavanceerde economieën, zoals Nederland, zullen er eerder mee te maken krijgen dan opkomende markten en lage-inkomenslanden. Management Support Assistant2 biedt een interessante training aan op AI gebied. Zodat je weet wat er speelt en hoe jij als Ondersteuner van nu van toegevoegde waarde kunt blijven. Wil jij onze training AI voor Assistants ook volgen? Vanwege grote belangstelling hebben we meerdere dagen beschikbaar om aan de training deel te nemen. Meld je snel aan door op onderstaande aanmeldbutton te klikken en zorg dat je voorbereid bent en met de ontwikkelingen meegaat.

 

Wil jij meer weten over AI / kunstmatige intelligentie en wil je ervaringen uitwisselen / NETWERKEN met collega-Ondersteuners? Meld je dan aan voor de eendaagse training AI voor Assistants op donderdag 31 oktober of donderdag 21 november

Bron: Financieele Dagblad 16 januari 2024

 

kennismaken

wat kunnen wij voor je doen?

Werken bij Assistant2 geeft zekerheid. Samen zoeken en vinden we de baan die het beste bij jou past. Zekerheid betekent ook dat je minimaal de eerste zes maanden bij Assistant2 in dienst bent. En vanaf je eerste werkdag begeleiden en coachen we jou waar nodig. En voor wat je aan opleiding of vaardigheden te kort komt, zetten we samen een persoonlijk Loopbaan Ontwikkel Traject (LOT) uit. Nieuwsgierig? Meld je dan hier aan voor een vrijblijvende kennismaking.