Een grote uitdaging… zelf betere teksten kunnen schrijven dan ChatGPT? Ja, dat kan zeker! Afgelopen donderdag hebben een 6-tal Assistants de training Creatief Zakelijk Schrijven gevolgd en hebben de fijne kneepjes van het schrijversvak onder de knie. Het is toch veel beter om jezelf verder te ontwikkelen dan de AI schrijvers-tool ChatGPT!?
De basis van goede teksten schrijven moet je gewoon weten en kennen, en dan kun je altijd ChatGPT raadplegen, of wellicht je tekst laten verbeteren. Donderdag 15 mei namen 6 enthousiaste ondersteuners deel aan de training Creatief zakelijk schrijven in onze mooie grachtenpand aan de Koninginnegracht in Den Haag. Onder leiding van onze Schrijfexpert Manou leerden zij o.a. beeldend te schrijven door leuke woordspelingen en synoniemen te gebruiken. Het was een nuttige schrijversdag met veel interactie en na afloop natuurlijk het verdiende Certificaat voor deelname!
Wil jij ook een schrijftraining volgen? Dat kan in het najaar weer. De nieuwe datum volgt spoedig. We gaan ons dan iets meer richten op de samenwerking met AI / ChatGPT en hoe je met jouw eigen inbreng nog betere én creatieve teksten kunt schrijven voor jouw lezer. Â
Voor andere trainingen zie ook Onze trainingen bij Assistant2 – Assistant2 voor Assistants. Wij verzorgen ook incompany trainingen op maat.